Prodej
nemovitosti

Většina lidí prodává svou nemovitost jen jednou za život. Proto bychom vám prodej chtěli co nejvíce ulehčit a zaručit vám co nejlepší prezentaci vaší nemovitosti a také cenu.

Ocenění nemovitosti

Více Méně

Zdarma vám naceníme vaši nemovitost. Naše nacenění je přesné díky naším průběžným analýzám trhu, zkušenostem našich expertů, a hlavně díky tomu, že máme přístup k cenám nemovitostí zapsaných v katastru, proto jsme schopni nahlédnout na nemovitosti podobné té vaší, srovnáme tyto ceny s databázemi současných inzerátů. Na základě těchto dat vytvoříme analýzu tržní ceny. Nastavte si s námi správnou cenu vaší nemovitosti. Díky správně nastavené ceně budeme moci prodat vaši nemovitost výhodně, rychle a bez problémů.

Oceníme vaši nemovitosti zdarma

Pokud chcete znát reálnou cenu vaší nemovitosti, tak vyplňte informace do této tabulky a náš analytik se vám ozve do dalšího dne s cenou a dalšími informacemi.

Pokračovat
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro obchodní účely.

Odborné posouzení na místě

1

Zhodnotíme stav nemovitosti

Zhodnotíme stav stavby, podlah, elektřiny, vody, oken atd. Do hodnocení zahrnujeme i čas, kdy byla nemovitost naposledy rekonstruována.

2

Zhodnotíme vybavení nemovitosti

Zhodnotíme veškeré vybavení bytu včetně kuchyně a koupelny.

3

Zhodnocení lokality a perspektivy

Do tržní ceny analýzy samozřejmě počítáme i to, v jaké lokalitě se nemovitost nachází.

Prezentace nemovitosti

Více Méně

Profesionálně odprezentujeme vaši nemovitost. Díky naším zkušenostem při prezentaci nemovitostí dokážeme podklady rychle zpracovat a nemovitost uvést na trh co nejdříve. Zároveň dobrá prezentace nemovitosti přivede ty pravé potenciální kupce, kteří mají o nemovitost skutečný zájem. Ukažte krásu své nemovitosti.

Homestaging

Homestaging je úprava interiéru nemovitosti před jejím nafocením, natočením a případně před prohlídkami zájemců. Homestagingem procházejí nejčastěji nevybavené nemovitosti, ale také i vybavené. Tyto změny podporují představivost potencionálních kupců, odosobní nemovitost od vybavení předchozích majitelů a obecně mají zákazníkům při prohlídkám vytvořit dobrý pocit z nemovitosti. Díky homestagingu se nemovitosti prodávají rychleji a také s větším ziskem.

Fotografie

Profesionálně vám nafotíme nemovitost

Profesionální nafocení vaší nemovitosti je naprosto klíčové pro zachycení oka potenciálního zákazníka mezi dalšími inzeráty.

Videoprezentace

Natočíme videoprezentaci vaší nemovitosti

Video je důležité při prezentaci nemovitostí hned z několika důvodů. Díky kombinaci pohybu kamery, hudby a voiceoveru nebo popisků dokáže sdělit více infomrací než fotografie, a hlavně dokáže vytvořit atmosféru nemovitosti, která potenciálním kupcům ukáže nemovitost v jiném světle.

Dron

Záběry z dronu jsou zejména u větších nemovitostí skvělým nástrojem, jak nemovitost ukázat v tom nejlepším kabátě. Dron používáme jak na focení fotografií, tak na natáčení záběrů do videí.
Při našich letech je vše právně zajištěno. Naši letci mají všechna potřebná povolení a certifikaci.

3D sken a virtuální prohlídka

Profesionální 3D sken nemovitosti

Díky 3D skenu vaší nemovitosti si lidé budou moci v pohodlí svého domova celou nemovitost projít a podívat se do interiérů. To vše ze svých počítačů nebo telefonů. Náš makléř je díky tomuto nástroji dělat i virtuální prohlídky nemovitostí.

Půdorys nemovitosti

Díky 3D skenu pro vás vytvoříme marketingově zpracovaný půdorys interiérů vaší nemovitosti. Toto je zejména užitečné pro majitele domů, kteří mají jen starší dokumenty.

Copywriting

Copywriting je při prezentaci nemovitosti velice důležitý, protože by text měl předat přesně ty informace, které chce kupující znát v co nejstručnějším, ale zároveň líbivém stylu.

Lokalita

Zjistíme si vše, co je důležité o lokalitě vaší nemovitosti a správně v textacích zvýrazníme ty nejdůležitější benefity.

V českém i anglickém jazyce

Spolupracujeme s překladateli, kteří jsou rodilí mluvčí a zaručujeme nejvyšší kvalitu překladů.

Popis nemovitosti

Součástí textací a copywritingu je také správné popsání nemovitosti a odhad potenciální cílové skupiny, která by mohla mít o nemovitost zájem. Vytváříme příběhy nemovitostí.

Propagujeme nemovitosti na realitních serverech

Inzerujeme na několika realitních serverech (Sreality, idnesReality, RealityMix, RealCity a náš web). Díky inzerci na více serverech se o vaší nemovitosti dozví opravdu všichni.

Topování

Naše inzeráty takzvaně topujeme, aby se objevovaly lidem na co nejvyšších místech v hledání na realitních serverech.

Inzerce

Inzerát vzniká spojením všech předchozích výstupů (fotografií, videa, 3D skenu, tvorby půdorysů, copywritingu).

Nemovitosti týdne

Nemovitosti našich klientů se také často objeví s praporkem nemovitosti týdne (který si na realitních serverech platíme).

Propagace na sociálních sítích

Na sociálních sítích máme možnost přesnějšího cílení podle předem stanovené cílové skupiny. Díky tomu umíme zacílit přesně na ty, kteří by právě o vaši nemovitost mohli mít zájem.

Tvorba příspěvků s inzeráty nemovitosti

Vaši nemovitost budeme propagovat i na našich sociálních sítích, kde ji uvidí i lidé, kteří je nehledají na realitních serverech. Skvělé fotografie a textace jsou samozřejmostí.

Jejich správné cílení

Umíme zacílit přesně na ty, kteří by právě o vaši nemovitost mohli mít zájem.

Prodejní brožura vaší nemovitosti

brožura

K vybraným nemovitostem tvoříme i prodejní brožury. Tyto brožury dokážou odprezentovat nemovitost jiným způsobem a dá se v ní, jak navodit atmosféra, tak odprezentovat tvrdá čísla u investičních nemovitostí.

Struktura brožury

Struktura a cíl brožury jsou velice důležité, a když už brožuru vytváříme, tak se snažíme informace prezentovat v co nejsrozumitelnější, nejstručnější a nejpřehlednější formě.

Grafický design a tisk brožury

Strukturu, texty, fotografie a grafiku zpracují grafici tak, aby zdůraznili ty nejlepší prvky vaší nemovitosti. Dále vyberou vhodný font, papír, vazbu a brožury nechají vytisknout.

Prodejní billboardy či plachty

U vybraných nomovitostí jsme schopní vytvořit prodejní plachty k vaší nemovitosti pro její zviditelnění přímo v místě prodeje. Rozumíme, že ne všichni majitelé plachtu chtějí, a proto je u nás využití této možnosti spíše raritou.

billboard

Web nemovitosti

Pro exkluzivní nemovitosti tvoříme samostatné weby, které dále podporují pocity, které by měl potenciální kupec mít. Dále zde můžeme odprezentovat více informací než v běžném inzerátu.

Ukázka webu

počítač

Prodejní servis

Více Méně

Zajišťujeme prodejní servis té nejvyšší kvality. Na naše zaměstnance je spoleh a pokud si něco domluvíme, tak to bude také platit.

Makléř si nastuduje vše o vaší nemovitosti a jejím okolí

U nás se rozhodně nestane, že by makléř „objevoval“ nemovitost společně s klientem. Všechny nemovitosti v prodeji náš makléř podrobně zná, a to včetně jejich okolí. Tyto informace následně profesionálně odprezentuje potenciálním kupcům.

Domluvíme prohlídky podle vašich časových možnosti

Dokážeme vás zastoupit ve všech příležitostech, ať už budete chtít být u prohlídek přítomni nebo nikoliv. Prohlídky vždy domlouváme podle vašich časových možností.

Náš makléř vás zastoupí

V průběhu prodeje jednáme o optimální ceně. Můžeme se účastnit všech důležitých jednání (s právníky, úřady, bankou, předání nemovitosti…).

Právní servis

Více Méně

Vše za vás zařídíme

Připravíme všechny potřebné smlouvy

1. Rezervační smlouva
2. Smlouva o kupní budoucí smlouvě
3. Budoucí kupní smlouva
4. AML – dokumenty k zákonu proti praní špinavých peněz
5. GDPR – dokumenty k zákonu o ochraně osobních údajů

Zařídíme a zaplatíme notářské kolky

Jednáme za vás na katastrálním úřadě a šetříme vám čas

Zajištění financování

Více Méně

Zajistíme financování pro kupujícího

V případě, že nebude mít kupec vlastní financování, tak jsme schopni mu asistovat, a to vše ve snaze pro hladký průběh prodeje vaší nemovitosti.

Zajištění úvěrů pro klienty s nízkou bonitou

Díky naším dobrým vztahům s bankami dokážeme zajistit výjimku pro kupující klienty s nízkou bonitou.

Prodejte s námi i vaši nemovitost!

Prohlášení o zásadách Ochrany osobních údajů (GDPR)
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.