Development

Rezidence Bílá Skála

Prožijte život v komorní atmosféře bytového domu jen s pár dalšími sousedy. Objevte kouzlo klidné vilové části Libně. Nově zrekonstruovaná funkcionalistická vila Bílá Skála, kde se nachází pouze 11 bytových jednotek, vám poskytne klid a soukromí.
Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Zahájení prodeje: 13.04.2021
Dokončení výstavby: 30.06.2023
VSTOUPIT

Atlas Court, Praha 8

Projekt Atlas Court je jedinečný svou pozicí a viditelností z hlavního tahu na dálnici D8 - ulice v Holešovičkách na severu Prahy. Jedná se o “A-Class building” s vysokým standardem exteriérových a interiérových dispozic. Projekt je v současné době ve stavebním řízení. Součásti projektu je také vila Na Úbočí, kterou projektoval významný architekt a spoluautor Veletržního paláce Josef Fuchs v roce 1929. Vilu se nám podařilo neobyčejně citlivě zrekonstruovat, zcela jsme přitom respektovali a zachovali původní architektonický sloh se všemi jeho detaily. Interiéry a vnitřek domu zároveň nabízí možnost využít to nejlepší ze světa moderních technologií a interiérového designu.

Atlas Arbes, Praha 5

Atlas Arbes je projekt vznikající z bývalé budovy hotelu na Arbesově náměstí v Pražském Smíchově. V nádherné lokalitě parku na Arbesově náměstí pro vás připravujeme renovaci historické budovy, ve které vzniknou bytové jednotky určené k pronájmu. Kousek to budete mít na Malou Stranu, k řece i do obchodního centra, a přitom budete mít výhled do zeleně parku na náměstí.

Bytový dům, Praha - Troja

Bytový dům Trojská je jedinečný svým umístěním v klidné části Prahy Troja. Jedná se o moderní bytovou budovu s 18 bytovými jednotkami určenými k prodeji. Moderní bydlení, dostatek parkovacích míst, krásná příroda a klid Troji – to vše je projekt Trojská. Budete si moci vybrat z bytových jednotek od 60 m2 až po 135 m2 s různými dispozicemi a benefity.

Chateau Troja Residence, Praha 7 - Troja

Historická vila, která byla původně správcovskou budovou Trojského zámku, je precizně zrekonstruovaná a nabízí vše, co k dnešnímu luxusnímu bydlení patří. Je to vila, historický barokní zámeček a atypický penthouse v jednom. Nachází se v renovovaném klasicistním domě s arkádami a nabízí nejlepší výhledy na Trojský zámek a jeho zahrady.
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.