logo exclusive properties

Development

Rezidence Bílá Skála

Prožijte život v komorní atmosféře bytového domu jen s pár dalšími sousedy. Objevte kouzlo klidné vilové části Libně. Nově zrekonstruovaná funkcionalistická vila Bílá Skála, kde se nachází pouze 10 bytových jednotek, vám poskytne klid a soukromí.
Adresa: Nad Rokoskou, Praha
Zahájení prodeje: 13.04.2021
Dokončení výstavby: 31.01.2023
K nastěhování: 01.03.2023
VSTOUPIT

Atlas Court, Praha 8

Projekt Atlas Court je jedinečný svou pozicí a viditelností z hlavního tahu na dálnici D8 - ulice v Holešovičkách na severu Prahy. Jedná se o “A-Class building” s vysokým standardem exteriérových a interiérových dispozic. Projekt je v současné době ve stavebním řízení. Součásti projektu je také vila Na Úbočí, kterou projektoval významný architekt a spoluautor Veletržního paláce Josef Fuchs v roce 1929. Vilu se nám podařilo neobyčejně citlivě zrekonstruovat, zcela jsme přitom respektovali a zachovali původní architektonický sloh se všemi jeho detaily. Interiéry a vnitřek domu zároveň nabízí možnost využít to nejlepší ze světa moderních technologií a interiérového designu.

Atlas Arbes, Praha 5

Atlas Arbes je projekt vznikající z bývalé budovy hotelu na Arbesově náměstí v Pražském Smíchově. V nádherné lokalitě parku na Arbesově náměstí pro vás připravujeme renovaci historické budovy, ve které vzniknou bytové jednotky určené k pronájmu. Kousek to budete mít na Malou Stranu, k řece i do obchodního centra, a přitom budete mít výhled do zeleně parku na náměstí.

Bytový dům, Praha - Troja

Bytový dům Trojská je jedinečný svým umístěním v klidné části Prahy Troja. Jedná se o moderní bytovou budovu s 18 bytovými jednotkami určenými k prodeji. Moderní bydlení, dostatek parkovacích míst, krásná příroda a klid Troji – to vše je projekt Trojská. Budete si moci vybrat z bytových jednotek od 60 m2 až po 135 m2 s různými dispozicemi a benefity.

Chateau Troja Residence, Praha 7 - Troja

Historická vila, která byla původně správcovskou budovou Trojského zámku, je precizně zrekonstruovaná a nabízí vše, co k dnešnímu luxusnímu bydlení patří. Je to vila, historický barokní zámeček a atypický penthouse v jednom. Nachází se v renovovaném klasicistním domě s arkádami a nabízí nejlepší výhledy na Trojský zámek a jeho zahrady.

Vila Na Úbočí, Praha 8

Naše zrekonstruovaná vila Na Úbočí je architektonický skvost v Praze Libni a je opravdu unikátní. Vila ve věčně moderním slohu, to je Vila Na Úbočí, kterou projektoval významný architekt a spoluautor Veletržního paláce jménem Josef Fuchs v roce 1929. Je typickou ukázkou vyspělosti jeho funkcionalistického myšlení. Během oprav byl zcela respektován a zachován původní architektonický sloh, a to i se všemi jeho detaily. Interiéry a všechny vnitřní prostory tohoto domu zároveň nabízí možnost využít moderních technologie.

Rezidence Jilská 2, Praha 1 - Staré město

Rezidence Jilská 2 propojuje moderní komfortní bydlení se zachováním detailů ze své bohaté historie. Byla projektována předním českým architektem Antonínem Wiehlem. Budova byla postavena roku 1889 v neorenesančním stylu a je situována v historickém centru Prahy. Budova ve své historii byla svědkem řady významných momentů - byla domovem jednoho z největších českých umělců Mikoláše Aleše či místem setkání Franze Kafky a Maxe Broda.