Pronájem bytu/kanceláře na Smetanově nábřeží Praha 1 – Staré Město

45 000 Kč za měsíc

Užitná plocha 142 m²

Smetanovo nábřeží, Praha

K dlouhodobému pronájmu nabízíme skloubení plně zařízené rezidence a prostorné kanceláře v mimořádně atraktivní lokalitě Praha 1 - Staré Město. Reprezentativní bydlení o dispozici 5kk s celkovou výměrou 142 m2 se nachází v 3. podlaží barokního Colloredo-Mansfeldského paláce na Smetanově nábřeží, v těsné blízkosti Karlova mostu. 


Samotný byt je orientován na JZ a jeho dominantou je velmi prostorný obývací pokoj a pracovna s výhledem na Anenské náměstí s původním štukováním na stropech a s krásným křišťálovým lustrem. Byt dále disponuje, salónem s pohodlným sezením a krbem, jídelnou, plně vybavenou kuchyní s praktickým ostrůvkem, dvěma  ložnicemi s polohovatelnými postelemi, koupelnou s masážní sprchou, jacuzzi vanou a pračkou Miele, vstupní chodbou a toaletou.

 

Rezidence je kombinací historických prvků jako jsou vysoké stropy 5,5m, zlatem zdobené štuky, originální vídeňské parkety z 18.století a  moderního, praktického designu na míru – pracovna, domácí kino, audio/video v každé místnosti.

 

Parkování je řešeno na Anenském náměstí před domem (modré zóna), nebo je možno pronajmout parkovací místo ve veřejné garáži v Rudolfinu (6 100 Kč/měsíčně), jen sedm min pěšky od domu.
Bydlení je v bezprostřední blízkosti pražských památek např. Karlova mostu, Pražského orloje, Betlémské kaple, a také restaurací, klubů, galerií, divadel a luxusních obchodů.

Výborná je rovněž dopravní dostupnost, stanice M trasy B Malostranská cca pět min chůze, stanice tramvaje Karlovy lázně cca 1min.

 Bydlení je ideální pro ty, kteří rádi skloubí kvalitu bydlení s možnostmi zábavy a odpočinku, které nabízí historické centrum metropole.

Lenka Vydra Šmídová

Lenka Vydra Šmídová

Sales Manager

+420 603 841 039
vydra-smidova@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Nájemné45 000 Kč za měsíc
Náklady na bydlení
Užitná plocha142 m²
Podlaží3. NP
ParkováníNe
Výtahano
Balkón-
Lodžie-
Terasa-
Sklep-
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Referenční číslo159
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.