Pronájem luxusního bytu 4+kk, 163 m2, Praha 5 - Anděl

57 000 Kč za měsíc

Užitná plocha 163 m²

Jindřicha Plachty, Praha

Luxusní a plně zařízený byt (163 m²) se nachází ve 3. patře rezidenčního domu s ostrahou 24/7 původního developerského projektu Byty Anděl na Praze 5.
Dominantou bytu je prostorný (41,2 m²), z velké části prosklený obývací pokoj s jídelním koutem a osvětlenou terasou (8,2 m²) orientovanou do ulice Jindřicha Plachty. Za barovým pultem nenásilně navazuje moderní kuchyň s veškerým komfortem vestavných spotřebičů Siemens.
Byt je dvouložnicový, každá z ložnic má svou vlastní koupelnu a “walk-in” šatnu, z prostornější ložnice je přístup na balkon (6,2 m²) směřující do klidného dvora. Šatnu je možné využít jako třetí ložnici/dětský pokoj. Podlahově vytápěné koupelny jsou velmi prostorné, vybavené sanitou Villeroy&Boch.
Třetí koupelna u obývací místnosti je zároveň technickou místností s pračkou a toaletou pro návštěvy, Další vestavěné úložné skříně jsou zakomponované do centrální chodby.
Všechny obytné místnosti mají dubové podlahy, samozřejmostí je pokrytí wi-fi (O2). TV Sony (úhlopříčka 155 cm), Netflix, audio systém YAMAHA, topení centrální na plyn.
K bytu náleží také garážové stání přímo v budově.

Výhodou bydlení je i blízkost nejrůznějších dopravních prostředků. Metro Anděl je vzdáleno jen 250 m, stejně tak tramvajová zastávka, případně autobus. Vhodné situování napomáhá též rychlému napojení na jižní spojku, pakliže k dopravě využíváte automobil.

Pro uspokojení každodenních potřeb rezidence slouží obchodní centrum Nový Smíchov vzdálené 300 m, množství restaurací a barů v okolí, samozřejmostí jsou i lékaři, pošta, kina a ostatní služby. V přímé blízkosti je také Francouzské lyceum v Praze.
Mezi další přednosti tohoto bydlení patří blízkost parku Santoška pro relaxaci nebo sport. Ten je možné realizovat i v centru Radlická nebo na zimním stadionu Nikolajka a na dalších místech Prahy 5.

Nájem 57.000,- Kč/měs. + poplatky domu (13 000,- Kč/2 osoby) a vlastní spotřeba PRE.
K nastěhování volné ihned.

Lenka Vydra Šmídová

Lenka Vydra Šmídová

Sales Manager

+420 603 841 039
vydra-smidova@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Nájemné57 000 Kč za měsíc
Náklady na bydlení
Užitná plocha163 m²
Podlaží4. NP
ParkováníAno 1
Výtahano
Balkón6 m²
Lodžie-
Terasa8 m²
Sklep-
PENBB - Velmi úsporná
Referenční číslo150
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.