Pronájem byty 3+kk 69 m2, s neprůchozími pokoji - Praha - Dejvice

25 000 Kč za měsíc

Užitná plocha 69 m²

Božkova, Praha

K dlouhodobému pronájmu nabízíme byt 3+kk o 69 m2 (bez nábytku) se dvěma neprůchozími ložnicemi v Praze 6 - Dejvice. Tento byt je ideální pro rodinu s dětmi, přímo naproti domu je základní a mateřská škola Bílá. Dům se nachází také v bezprostřední blízkosti VŠUT a je tudíž vhodný i pro studentské spolubydlení.

 

Při vstupu do podkrovního bytu vstoupíte do předsíně, ze které je vstup do všech pokojů v bytě a přístup do dvou komor. Menší z ložnic o rozloze 14 m2 je orientovaná na severozápad do vnitrobloku a druhá větší ložnice o rozloze 21 m2 je orientovaná na jihozápad do klidné ulice. Kuchyně s obývacím pokojem o rozloze 21 m2 je vybavena kuchyňskou linkou s varnou deskou a myčkou. V koupelně s vanou a toaletou najdete také pračku.

 

Pro volnočasové aktivity jsou v okolí nádherné parky v Hanspaulce či v Šáreckém údolí. Sportovní nadšence potěší nedaleké víceúčelové sportoviště Kotlářka či atletický stadium DDM hl. m. Prahy. V bezprostřední blízkostí najdete také Dejvické divadlo a nespočet kaváren, restaurací a barů.

 

Občanská vybavenost je v okolí také na vysoké úrovni. Již zmiňovaná nedaleká základní a mateřská škola Bílá, v blízkosti se také nachází dostatek obchodů, doktorů či středních škol a gymnázií.

 

Dopravní dostupnost do centra zajištují autobusová zastávka Studijní dům a zastávka tramvají a metra Dejvická, která je vzdálená 500 m.

Náklady na bydlení byly u předchozích nájemníků (3 osoby) 1.500 Kč za elektřinu, 2.000 Kč za plyn a 2.200 Kč za vodu a služby. Provize RK je ve výši jednoho měsíčního nájmu (25.000 Kč).

 

Ráda vám k nemovitosti sdělím další informace ať už telefonicky či rovnou na prohlídce!

 

Lenka Vydra Šmídová

Lenka Vydra Šmídová

Sales Manager

+420 603 841 039
vydra-smidova@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Nájemné25 000 Kč za měsíc
Náklady na bydleníPro 3 osoby 1.500 Kč za elektřinu, 2.000 Kč za plyn a 2.200 Kč za vodu a služby.
Užitná plocha69 m²
Podlaží4. NP
ParkováníNe
Výtahne
Balkón-
Lodžie-
Terasa-
Sklep1 m²
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Referenční číslo164
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.