Prodej reprezentativní prvorepublikové vily - Praha 8 - Libeň

21 500 000 Kč

Užitná plocha 233 m², pozemek 1.010 m²

Na úbočí, Praha

Solitérní prvorepubliková vila se zahradou nacházející se v rezidenční vilové části Prahy 8 – Kuchyňka. Vila je obklopena udržovanou zahradou se vzrostlou zelení, která je položena v mírném svahu.

 

Vila o podlahové ploše 233 m2 na pozemku o velikosti 1010 m2 byla postavena roku 1928 a je v současné době ve stavu před kompletní rekonstrukcí, a tak umožňuje novému majiteli si jej přetvořit dle svých představ. Třípodlažní vila je celkově podsklepena a v části domu je půdní prostor. V současné době byla obývaná horní dvě podlaží domu, kde naleznete pět pokojů, dvě koupelny, dvě toalety a kuchyň. Současně neobývaný suterén domu je ideální pro vinný sklípek, domácí fitness či wellness. V úrovni ulice se také nachází garáž pro jedno auto s dalším prostorem pro dílnu. Podlahy jsou původní dřevěné (v některých místnostech v kombinaci s kobercem či linem). 

 

Vila je ideální pro kupující, který touží po duchu první republiky, ale je vhodná i pro investory, kteří by vilu mohli přeměnit na samostatné byty či na sídlo firmy. 

 

Vila se nachází v tradiční vilové čtvrti v pražské Libni, kterou tvoří rodinné domy se zahradami. Jedná se o velmi reprezentativní místo jak pro bydlení, tak pro sídlo firmy. Ulice na Úbočí je z jedné strany neprůjezdná a poskytuje tak dostatek soukromí a klidu. 

 

V lokalitě najdete veškerou občanskou vybavenost, včetně nepřeberných příležitostí pro sport (cyklostezka podél Vltavy, tenisové kurty, fitness centrum apod.). Jen Trojský most vás dělí od progresivních Holešovic s velkým množstvím kaváren, restaurací či obchodů. 

 

Autobusová zastávka se nachází 200 metrů od domu, na Nádraží Holešovice se dostanete za pouhé 3 minuty jízdy MHD. Na dálnici D8 a do tunelu Blanka se napojíte po chvilce jízdy autem.

Lenka Vydra Šmídová

Lenka Vydra Šmídová

Sales Manager

+420 603 841 039
vydra-smidova@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Cena21 500 000 Kč
Užitná plocha233 m²
Zastavěná plocha180 m²
Zahrada830 m²
Pozemek1.010 m²
Podlaží-
ParkováníAno 1
Balkón-
Terasa10 m²
Sklep45 m²
PENB-
Referenční číslo162
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.