Prodej domu se třemi oddělenými apartmány, Lipno nad Vltavou

35 300 000 Kč

Užitná plocha 275 m²

Lipno nad Vltavou

Nabízíme vám k prodeji výjimečnou příležitost koupě domu s atraktivním výnosem za pronájem apartmánů. Dům navrhl Ateliér Kubus a dostal ocenění jako jedna z nejhezčích staveb na Šumavě od renomovaného Ateliéru A8000.
Záměrem majitelů bylo, aby vznikla moderní atypická stavba, která plně zapadne do šumavské přírody s krásným výhledem na Lipno.


Jedná se o novostavbu s kolaudací v polovině roku 2018 jako rodinný dům se třemi samostatnými bytovými jednotkami (70 m2, 82 m2 a 113 m2).


Celý objekt byl řešen jako kombinace zděného přízemí a dřevostavby v prvním a druhém patře. Jedná se o moderní stavbu s minimální tepelnou ztrátou, která je opláštěna bezúdržbovým severským modřínem.
Vytápění je řešeno úspornými infrapanely v kombinaci s podlahovým topením. Teplá voda se předehřívá tepelnými čerpadly, které jsou zabudované v el. kotlích.


Objekt je napojen na obecní kanalizaci.


Dům je usazen ve svahu u lesa s nádherným výhledem na Lipno, přímo na kramolínském kopci pod stromovou stezkou. Vzdušnou čarou 400 m je Lipenský ski areál, ještě blíž je bobová dráha. Lipno je vzdáleno cca 10 min pěší chůze. V pěší vzdálenosti je mnoho restaurací a další zábavy.

 
Zkrátka ideální místo, kde je klid a přitom vše, co Lipno nabízí, je na dosah.

Miroslav Ocelák

Miroslav Ocelák

Senior Sales Manager

+420 608 700 900
ocelak@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Cena35 300 000 Kč
Užitná plocha275 m²
Podlaží-
ParkováníAno 6
Výtahne
Balkón-
Lodžie-
Terasa-
Sklep-
PENBG - Mimořádně nehospodárná
Referenční číslo163
Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.