Prodej pozemku s povolením a projektem 840 m2, samostatná stavba 105,2m2, pozemek poblíž Slapské přehrady

4 990 000 Kč

Užitná plocha

Štěchovice

Pokud hledáte výjimečný pozemek na unikátním místě pro výstavbu Vaší vysněné nemovitosti k trvalému bydlení nebo rekreaci, je tato jedinečná nabídka právě pro Vás! Z pozemku je úchvatný a ničím nerušený výhled na skály druhého břehu řeky Vltavy tyčící se nad vodní hladinou až do výše 250 metrů. Toto místo je oázou klidu uprostřed přírody v bezprostřední blízkosti lesů, řeky, pouhých 500 m od hráze Slapské přehrady. Na dosah ruky tak máte neomezené možnosti pro vodní sporty, zábavu a rekreaci. Je to ráj pro milovníky jachtaření, wakeboarding i windsurfing. Najdete zde i mnoho pláží, barů a restaurací. Váš motorový člun, plachetnici nebo vodní skútr můžete kotvit např. v Marině Slapy.

 

Pozemek leží v obci Třebenice, která je součástí městysu Štěchovice. Pozemek je zasíťovaný, má vydáno stavební povolení pro výstavbu jednopodlažní nepodsklepené dřevostavby s povoleným podkrovím ve střední části, zastavěnou plochou 105 m2 o dispozici 4+kk k trvalému bydlení či rekreaci. Má mírný svah a díky jeho orientaci, budete mít dostatek sluníčka po celý den.

 

Na dosah ruky a doslova před Vašima očima se nachází pastviny s koňmi, údolí řeky Vltavy spolu s legendární vyhlídkou Máj, na kterou budete moct koukat každé ráno přímo z pohodlí Vaší nové ložnice. Vyhlídka Máj, vyhlídka Bednář, naučná stezka Svatojánské proudy a mnoho dalších krásných míst nabízí spoustu příležitostí pro relaxaci a odpočinek. Je to ideální místo pro romantické procházky, nordic walking i trailový běh. Zrcadlově klidnou hladinu řeky můžete využít pro chvíle na paddle boardu, plavání či rybaření. Přímo v Třebenicích najdete restauraci spolu s tenisovými kurty.

 

Ostatní občanská vybavenost, jako jsou školka, soukromá školka, škola, obchod se smíšeným zbožím, uzenářství, ovoce zelenina, kavárna, cukrárna, lékárna, restaurace, domácí potřeby, multifunkční centrum, pošta, fitness, to vše naleznete v 4 km vzdálených Slapech nebo 10 minut vzdálených Štěchovicích. Autobusová zastávka (spojení MHD na Smíchovské nádraží) je 350 m od pozemku!

 

Pokud Vás naše nabídka oslovila a rádi byste se dozvěděli více, popřípadě byste měli zájem se setkat přímo na místě, neváhejte nás kontaktovat. Podobných pozemků není v nabídce mnoho, tak nepropásněte tuto příležitost!

Martin Borák

Martin Borák

Senior Sales Manager

+420 606 256 196
borak@ep.cz Nemovitosti v nabídce

Kontaktujte nás

Newsletter

Nejnovější nabídkydo Vašeho e-mailu

Každý měsíc Vás budeme informovat o nejnovějších nemovitostech v naší nabídce.