„Těší nás, když předčíme vaše očekávání.“

Byt 5+kk (270 m2), Na Cihlářce, Praha 5 – Smíchov

Smíchovský byt jsme prodali za cenu o 3 miliony vyšší, než byl původní předpoklad prodávajícího!

Byt 4+kk (177 m2), Italská, Prague 2 - Vinohrady

Developer, spokojen s našimi službami, nám dal další exkluzivitu na jeho nový projekt. Přišli jsme s kompletním řešením pro výstavbu nové bytové jednotky, včetně marketingových materiálů. Díky těmto aktivitám jsme našli kupce (současného NHL hokejového hráče) již na začátku výstavby bytu.

Byt 3+kk, 117 m2, Londýnská, Praha 2 - Vinohrady

Viděli jsme přidanou hodnotu nemovitosti a nastavili prodejní cenu o 1,5 milionu korun výše, než bylo očekávání prodávajícího (bývalý hokejový hráč NHL). Za tuto cenu se nemovitost i prodala.

Byt 5+kk (295 m2) v developerském projektu Abbey View, Na Moráni, Praha 2 – Nové Město

Prostor, který se prodával jako dvě samostatné bytové jednotky. Po analýze jsme nemovitost doporučili developerovi nabízet jako jeden celek. Díky efektivnímu marketingu a exkluzivní prezentaci jsme nový mezonet prodali o 2 miliony dráž oproti původnímu očekávání developera.

Byt 4+kk (135 m2), Korunní, Praha 2 - Vinohrady

Vzhledem k dobrému vztahu s developerem jsme společně našli vhodný způsob financování, díky kterému si mohl zahraniční zájemce nemovitost koupit.

Byt 3+kk (126 m²), Za kovárnou, Dolní Měcholupy

Majitel bytu dlouhodobě žijící v USA nemusel do ČR dorazit ani kvůli podpisu kupní smlouvy – veškeré procesy jsme kompletně zprodukovali na dálku.

Byt 2+kk (46 m2), U Libenského pivovaru, Praha 8 – Libeň

Libeňský byt chtěl jeho majitel pronajímat za cenu, která neodpovídala současné nabídce. Po provedení analýzy trhu jsme doporučili nájem navýšit o tři tisíce korun. Byt jsme pronajali během jednoho týdne.

Rodinný dům (400 m2), Velká Chuchle

Složitá nemovitost v Chuchli. Prodávala se neveřejně, ve stavu hrubé stavby, bez kolaudace, na katastru vedená jako pozemek. Po zalistování jsme si na starost vzali veškeré formality, jednali s úřady a uvedli do pořádku veškeré dokumentace. Následně jsme – díky lokálnímu marketingu – našli kupce.

Rodinný dům (214 m2), Březová – Oleško

Konkurenční realitní společnost prodávala nemovitost neúspěšně déle než rok. Po podepsání exkluzivní smlouvy jsme našli kupce za 3 dny.

Vila (390 m2), Ke Kapli, Zdiměřice

Majitel vily se pokoušel nemovitost prodat sám. Neúspěšně. Na doporučení přátel oslovil nás. Po úpravě záměru a efektivní přípravě nemovitosti k prodeji se podařilo najít nového majitele k oboustranné spokojenosti.

Byt 3+kk (87 m2), Ječná, Praha 2 – Nové Město

Prostorný a dispozičně dobře řešený byt jsme doporučili prezentovat jako investiční záměr ke krátkodobým pronájmům. Za tímto účelem si našel i svého nového majitele.

Byt 3+kk (65 m2), V Horní Stromce, Praha 3 – Vinohrady

Praktická ukázka, jak funguje pozitivní zkušenost v praxi. Vinohradský byt jsme získali do nabídky od majitele, který byl již dříve spokojen s našimi službami. Nová majitelka se na nás obrátila také. Tentokráte s žádostí o zprostředkování pronájmu své nové investice.